Aktuální akce
Reference

 

 Přehled všech vystoupení, kterých se skupina historického šermu Fortis účastnila, či je pořádala.

 

Rok 2016

200. Pirátský den v Březové u Úmonína

199. Táborská setkání

198. Slavnosti královny Elišky

197. Rozlučka s prázdninami – Tůně u Nechanic

196. III. běh letního policejního táboru Budislav

195. Oživení hradu Pecka

194. Oživení hradu Košumberk

193. Obecní slavnosti Lípa nad Orlicí

192. Dětský den a obecní slavnost Horní Bradlo

191. Foxconn superdětský den Pardubice

190. Slavnosti perníku

189. Obecní slavnosti Cerekvice

 

Rok 2015

188. II. Petrovické vinobraní

187. Slavnosti královny Žofie

186. Táborská setkání

185. Slavnosti královny Elišky

184. Oživení hradu Pecka

183. Oživení hradu Landštejn

182. Festival Zubštejn

181. Skautský tábor Vojtěchov

180. Oživení hradu Košumberk

179. Foxconn superdětský den Pardubice

178. Klub Kavalír - Břehy

177. Moravanské slavnosti

176. Dětský den Kiekert - Přelouč

175. Slavnosti perníku

 

Rok 2014

174. I. Petrovické vinobraní

173. Táborská setkání

172. Slavnosti královny Elišky

171. Tábor Jitro - Budislav

170. Oživení hradu Pecka

169. Oživení hradu Landštejn

168. Oživení hradu Košumberk

167. Tvář věnného města Hradec Králové

166. Foxconn superdětský den Pardubice

165. Teambulding Foxconn - Spojil

164. Dětský den Kiekert - Přelouč

163. Slavnosti perníku

 

Rok 2013

162. Táborská setkání

161. Slavnosti královny Elišky - Hradec Králové

160. Slavnosti vína - Pardubice

159. Oživení hradu Landštejn

158. Oživení hradu Zvíkov

157. Šermířský festival na hradě Zubštejn

156. Natáčení - 3. série Borgiové - Borgiové pochodují na Forli

155. Natáčení - 3. série Borgiové - Borgiové útočí na Forli

154. Oživení hradu Košumberk

153. Firemní akce Foxconn - Kunětice

152. Hradní slavnost Brandýs nad Orlicí

151. Audiance u hradecké královny Elišky Rejčky

150. Vernisáž pro ZUŠ Habrmanov - Vědecká knihovna Hradec Králové

149. Dětský den Lípa nad Orlicí

148.  Vernisáž pro ZUŠ Habrmanova - Městská knihovna Hradec Králové

147.  Slavnosti perníku-Pardubice

146. Tvář královského věnného města Hradec Králové

 

Rok 2012

145. Královna věnných měst
144. Natáčení 2. série seriálu Borgiové

143. Oslava narozenin na hradě Litice

142. Táborská setkání

141. Slavnosti královny Elišky - Hradec Králové

140. Oživení hradu Pecka

139. Oživení hradu Landštejn

138. Oživení hradu Zvíkov

137. Oživení hradu Košumberk

136.  Oslavy 670 let od první písemné zmínky o Častolovicích

135.  Superdětský Pardubický den

134.  Dětský den - ZŠ Luže

133.  Slavnosti perníku-Pardubice

132. Tvář královského věnného města Hradec Králové

131. Dětský karneval v Býšti

 

Rok 2011

130. Trhový Štěpánov - Předsedova holina

129. Táborské slavnosti

128. Slavnosti Královny Elišky

127. Slavnosti v Albrechticích

126. Oživení hradu Landštejn

125. Oživení hradu Košumberk

124. Zaměstnanecké odpoledne firmy Magna Solnice

123. Foxconn dětský superden - Pardubice

122. Oslava 90. narozenin

121. Tvář věnného města Hradce Králové

 

Rok 2010

120. Slavnosti královny Žofie - Dvůr Králové

119. Teambuilding Chlumec nad Cidlinou

118. Táborská setkání

117. Slavnosti královny Elišky

116. Oživení hradu Landštejn

115. Dětský tábor v Orlických horách

114. Oživení hradu Litice

113. Dětský tábor Vyhnánov

112. Oživení hradu Košumberk

111. Dětský den Hostovice

110. Dětský den ZŠ Ohrazenice

109. Foxconn dětský super den - Pardubice

108. Zkušební premiéra - "Záměna"

107. Průvod čarodějnic v Josefově

106. Tvář královského věnného města Hradce Králové

 

Rok 2009

105. Křest nového sektu – Expivovar Stress Hořice

104. Halloween na Chlumeckém zámku

103. Středověká krčma Hradec Králové

102. Táborská setkání

101. Slavnosti královny Elišky

100. Oživení hradu Potštejn

99. Městské slavnosti ve Starém Městě pod Landštejnem

98. Oživení hradu Landštejn

97. Oživení hradu Kunětická hora

96. Oživení hradu Litice

95. Dětský tábor Litice

94. Oživení hradu Košumberk

93. teambuilding firmy THI – Kunětická hora

92. dětský den firmy GMC pro zaměstnance – Biřička v HK

91. oslavy 100 let založení SDH Chudeřice

90. Průvod čarodějnic v Josefově

89. Zkušební premiéra nové hry - "Námluvy panny Kunhuty"

88. Městský ples Nové Město nad Metují – pásmo tanců

 

 Rok 2008

87. Vánoční party J.H.V. Engeneering - pásmo tanců a pásmo soubojů

86. Táborská setkání - městské slavnosti

85. Slavnosti královny Elišky v Hradeci Králové – městské slavnosti

84. Městské slavnosti Staré Město pod Landštejnem

83. Oživení hradu Landštejn - oživení hradu

82. Zbiroh – vystupování v rámci programu

81. Oživení hradu Potštejn - oživení hradu

80. Oživení hradu Litice - oživení hradu

79. Oživení hradu Košumberk - oživení hradu

78. Dětský tábor Prachovské skály – pásmo soubojů

77. Dětský tábor Prachovské skály – pásmo soubojů

76. Dětský tábor Vyhnánov - přepad tábora, Zbrojnice

75. Oživení hradu Valečov - oživení hradu

74. Propagační vystoupení Studio Twist – Sidonie – pásmo soubojů

73. VII. Dětský super den v Pardubicích - dětský den

72. Dětský den v Kladrubech - dětský den

71. Hradecká diecéze dětem – Poklady středověké církve – Ideály rytířství

70. Průvod čarodějnic v Josefově - Vikingové

 

Rok 2007

69. Čerte, utíkej okolo Hradce - Brucciare teste (ohňová show)

68. Vystoupení u Žíznivého mnicha – pásmo soubojů

67. Slavnosti obce Cerekvice - městské slavnosti

66. Táborská setkání - městské slavnosti

65. Slavnosti královny Elišky v Hradeci Králové – městské slavnosti

64. Dětský tábor Salinger pro děti pod kuratelou - přepad, Zbrojnice

63. Odpoledne pro postižené děti v Srchu - Vikingové

62. Rampušák- tábor s orientálními tanci - Vikingové

61. Oživení hrad Landštejn – různá vystoupení, středověký tábor

60. Natáčení bitvy v titulcích Báthoryové - Juraj Jakubisko

59. Oživení oživení hradu Košumberk – různá vystoupení, středověký tábor

58. Ukončení školního roku pro ZŠ Semín - Vikingové

57. VI. Dětský super den v Pardubicích - dětský den

56. Rock Machina v Hradci Králové - dětský den

55. Májové Kujebání ve Vysokém Mýtě - dětský den

54. Charitativní koncert na podporu Východočeské Onkologie - vikingové, Turnaj

53. Běžecký závod Golčův Jeníkov - Zbrojnice Golčův

52. Ples Střelnice, Gentleman singers – pásmo tanců a pásmo soubojů

51. Charitativní večer Borohrádek - Zbrojnice

 

 Rok 2006

50. Vystoupení pro družinu ZŠ Štefcova – Zbrojnice, soutěže

49. Barvy tance, Aldis, Hradec Králové – pásmo tanců + pásmo soubojů

48. Táborská setkání - městské slavnosti

47. Slavnosti královny Elišky v Hradeci Králové – městské slavnosti

46. Oživení hrad Landštejn – různá vystoupení, středověký tábor

45. Denní tábor ZŠ Štefcova – Zbrojnice, tance

44. 8 let otevření Globusu Pardubice - dětský den

43. oživení hradu Košumberk – různá vystoupení, středověký tábor

42. Dětský tábora Dřevíkov – přepad tábora, noční stezka odvahy, pásmo soubojů

41. Dětský den pro školu Jih Hradec Králové – pásmo soubojů

40. Přemyslovské slavnosti v Přerově – středověké ležení, Zbrojnice

39. V. Dětský super den v Pardubicích - Dětský den

38. Rock Machina v Hradci Králové - dětský den

37. Dětský den na Ohrádce - dětský den

36. Dětský den pro Školu svítání na Ohrádce - dětský den

35. Modrý dětský den Chrudim - dětský den

34. Májové Kujebání veVysokém Mýtě - dětský den

33. Historický den pro ZŠ Cerekvice - dětský den

32. Dubá u České Lípy - Zbrojnice, oheň

31. Běžecký závod Golčův Jeníkov - Zbrojnice

30. Historický ples Všestary – ohňová show

29. Maturitní ples Přelouč – pásmo soubojů

28. Maturitní ples střední školy Pardubice – pásmo soubojů

 

 Rok 2005

27. ZŠ Cerekvice – pásmo soubojů

26. Táborská setkání – městské slavnosti

25. Slavnosti královny Elišky v Hradeci Králové – městské slavnosti

24. Policejní tábor Krasnice – přepadení tábora, Zbrojnice

23. Family Day DEVA v Novém Městě nad Metují - dětský den

22. 7. let otevření Globusu Pardubice - Zbrojnice

21. Dětský den na Ohrádce – dětský den

20. Vystoupení na Ohrádce pro Ohrazenickou ZŠ - dětský den

19. IV. dětský super den v Pardubicích - dětský den

18. Rock Machina v Hradci Králové - dětský den

17. IDEON Pardubice - Turnaj

16. ABC Pardubice - Turnaj

15. Maturitní ples Gymnázium Kolín – Turnaj

14. Maturitní ples Střední kamenická školy Hořice – Turnaj

 

Rok 2004

13. Přepad skautského tábora - přepad, bojová hra, pásmo soubojů

12. Pardubice, plovárna Na cihelně, Ohrazenická ZŠ - dětský den

11. Pardubice, plovárna Na cihelně - dětský den

10. 100. let hasičského dobrovolného sboru v Dobříkově u Chocně– Turnaj

9. Dětský den v Praze Tróji - Turnaj, Zbrojnice

8. Rock Machine v Hradec Králové - dětský den

7. Maturitní ples Zdravotní školy – pásmo soubojů

 

 Rok 2003

6. Oslava 50-tin - pásmo soubojů

5. vikingové ve Staré ostré - vikingové - Zubři

4. Mistrovství v dětských country tancích – Bitevní vřava

 

Rok 2002

3. Den dětí – u Kunětické hory - pásmo soubojů

2. Čarodějnice v Dolanech - pásmo soubojů

1. Dolany - pásmo soubojů


11.10. 2016 Petr Kroupa
 

Template design by Dave This page took 0.002829 seconds to load.